Kedim İçin En Önemli Malt Vitamin Vs

aliseyran

Merhaba kedim için şuan, Vetexpert VetoMune ( 1er gün arayla, vet tavsiyesi) ve gimcat multi vitamin (haftada 1 en baba 2 kez) veriyorum. Vetomune ve multi vitamin kullanımı 1 ay içersinde bitecek. Gimcat malt soft extra almak istiyorum yanına kullanabileceğim kedimin sağlığına olumlu olabilecek vitamin vs var mıdır? Birlikte kullanımda problem olmayacaksa önerilerinize ihtiyacım var.

Tekir
7 Aylık
Erkek

2 CEVAP

duman_cat_world

Gimcat malt çok iyidir, içeriği temiz bağışıklık güçlendirici ve beyaz kan hücrelerini aktive edici olan beta-glukan ile keten tohumu yağı içeriyor, bu da cilt sağlığı için faydalı✅ Koruyucu, tatlandırıcı ve şeker içermiyor.

Vitamin olarak Vets Plus bağışıklık güçlendirici tabletleri beğeniyorum; mürver, hindiba, taurin ve lizin içeriyor👌

Anonymus297519

Lizin içerikli multivitamin alırsanız hem bağışıklığını gem solunum yolunu desteklemiş olursunuz. Vetriline lizin kullanıyorum ben