Kedimin Düzelmeyen Gözü

Siyamask

Merhaba kedime konjonktivit teşhisi konuldu. Vigamox damlanın muadilini kullanıyoruz. Bugün 5. Gün ve gözde ilerleme yok diyebilirim. 3. Göz kapağı kızardı. Ara ara irin akıyor. Geçen haftada 7 Gün Tobradex kullanmıştık. 3 veterinere gösterdim ve kesin bir sonuç yok. Aynı durumu yaşayan var mı? Günlük çay kompleksi yapıyorum. Vigamox u 7 güne tamamlayıp 1 hafta ara vermeyi düşünüyorum. Çocuğa da yazık günah son 2 haftadır kliniklerde maddi manevi sömürüldüm. Sonuç 0 ve çocuğum da düzelme olmadıkça ne yapacağımı bilmiyorum. Çaresizim.

4 CEVAP

Warriorsans

Çok geçmiş olsun. Biz tobradex Damla’yla kurtulmuştuk ama üst solunum yolu hastalığından falan kaynaklanıyorsa sadece damla yeterli gelmeyebilir antibiyotik de kullanılması gerekebilir. Biz hem antibiyotik hemde damlayla kurtulduk. Tobradex damlayı 7 gün ilk başta günde 5 sonra 4 sonra 3 sefer şeklinde kullandık

Siyamask

Rez

Siyamask

Tobradex günde 2 kez kullandık 5 gün deri altı antibiyotik yapıldı. Tedavinin yetersiz kaldığını düşünür oldum. :(

Hilalkoca

Aslında söylemiştim ama gentagut ve terramcyn kullandınız mı veterinere danışıp?