Matisse Sahte Mama

Ltwa

Trwndyoldan petobur satıcıdan matisse mama aldım için başka bir mama çıktı sahte olabilir mi çok endişeliyim şu an

8 CEVAP

e234567

başka ise sahtedir iade edin

Ltwa

Ürün içeriğine bakamıyoruz farminayı arayın dedi

Ltwa

Bu arada arasında farklı bir mama daha çıktı tamamı öyle değil zaten ilk defa aldım

Palyaco

Farmina ve matisse nd aynı fabrikada üretiliyor artık Sırbistan'a fabrika deyisti orda üretiliyor sahte deyil yeni üretimler bu şekilde 6 ay önce uretilenler

Ltwa

Fotoğrafa dikkatli bakarsanız içinde iri taneli başka mama daha görüceksiniz rengi bayağı açık

Ltwa

O yüzden bir şüphelendim

duman_cat_world

@farminaturkiye instagram hesabına DM yoluyla mesaj atın, fotoğraf gönderin. Yardımcı oluyorlar.

D-O

Farkli tanecik Nd mamalarindaki taneciklere benziyor. Belki ayni fabrikada uretildigi icin icine karismistir. Tabi bu umdugum iyi bir ihtimal.

Eger sahteyse kotu tabi. farminaya mail atip lot numarasi seri no son kullanma tarihi vs. iletirseniz cevapliyorlar. Tanecik ciktigini, aldiginiz saticiyi falan da belirtin.

[email protected]
adresine ben daha once mail atmıştım, ertesi gun dönüş yaptilar.