Aminosol Vitamin İshal Yapar Mı?

Sanempelus

Sokakta yavru kedi buldum ve karnı çok şiş idi. Veterinere götürdüm iç parazit iğnesi yaptı. İshali de vardı. Ben ishal şurubu verdim 5 gün düzelmişti. Bağışıklığı güçlensin diye aminosol veriyordum hergün bir çay kaşığından biraz fazla. Kedi yeniden ishal oldu ve dışkısında kan da var acaba vitamini fazla mı verdim bundan dolayı tekrar ishal olmuş olabilir mi? İyileşiyor diye çok sevinmiştim ama bugün yeniden kanlı ishal olduğunu görünce çok üzüldüm.

3 CEVAP

Renklipati

Muhtemelen parazit hala atıyor, ben uzun süre kullandım ve hala arada yine suyuna damlatıyorum böyle bir ishal sorunu hiç olmadı. Ayrıca en fazla6 yada 7 damla yeterli oluyor ..pirinç haşlama tavuk göğsü yada ev yoğurdu kefir iyi gelir

Sanempelus

Teşekkür ederim. 2 gündür vitamini kestim. Hazır mama veriyorum iyi gibiydi ama ishali tekrar başlayınca moralim çok bozuldu. Bir süre vitamini vermiycem bakalım düzelecek mi. Bir de parazit ne zamana biter acaba ya da parazit için yapabileceğim başka bir şey var mı? Veteriner iç parazit iğnesi yaptı ama bir kere daha mı parazit iğnesi vurulmalı bilemedim.

Sanempelus

Teşekkür ederim. 2 gündür vitamini kestim. Hazır mama veriyorum iyi gibiydi ama ishali tekrar başlayınca moralim çok bozuldu. Bir süre vitamini vermiycem bakalım düzelecek mi. Bir de parazit ne zamana biter acaba ya da parazit için yapabileceğim başka bir şey var mı? Veteriner iç parazit iğnesi yaptı ama bir kere daha mı parazit iğnesi vurulmalı bilemedim.