Kedim Mamasını Sevmedi

nd kitten kullanıyordum fakat bazı sorunlar sebebiyle mamayı değiştirmek zorunda kaldım. acana first feasta geçtim ama çok az yiyor, ne yapabilirim.

6 CEVAP

duman_cat_world

Yapabileceğiniz bir şey yok, yemezse yemez kediler. Başka bir mama alıp acana’yla karışık verin, acana bitince de aynı mamadan devam edersiniz.

duman_cat_world

Exclusion tavsiye edebilirim, içeriği, analiz değerleri ve vaadleri çok güzel🦋 Ben de Exclusion sipariş ettim ton balıklı bakalım memnun kalıcak mıyız🙏

evet ben de exclusiona geçmeyi düşünüyorum zaten

@duman_cat_worl nd ile karıştırarak verdim ama yine de çok az yedi 3 gündür böyle

mommymercury

Yaş mamayla ya da sevdiği bir vitaminle karıştırarak yedirmeyi deneyebilirsiniz, yine yemezse yapılacak bi şey yok ne yazık ki. Kediler bu konuda inatçı oluyor :)

@mommymercury teşekkür ederim deneyeceğim :)