Gimcat Multivitamin

reinefee17

Gimcat marka Multivitamin kullanıyordum veteriner mamam kaliteli olduğu için bırakabilirsiniz dedi 1 aydır kullanmıyorum karma aşısı öncesi sanırım aşıya 15 gün var her ay ayın on beşinde veterinere gidiyoruz haftada iki kez olacak şekilde kullanmalı mıyım karma aşısı ağır bir aşı anladığım kadarıyla bağışıklık sistemini güçlendirmek için onun dışında balık yağı kullanıyorum her gün birde hafta da iki kez Malt ağır gelir mi

5 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Aşılar pek toparlanılamayacak durumlar değil kediler için. Yan etkileri en fazla 1-2 gün sürer, bazı kediler hiçbir yan etki görmüyor bile hatta. Eğer kısırlaştırma gibi bir ameliyat öncesi deseydiniz, mutlaka bağışıklık güçlendirici gerekli, öncesinde ve sonrasında (benim kedime ne öncesinde ne sonrasında onerilmemisti hatta, talebime ragmen bile bağışıklık guclendirici bir marka ismi verilmedi)... Zaten mamaniz da kaliteli oldugundan ve kediniz en agur yan etkiyi dahi 1-2 gunden fazla yasamayacagindan (hic yasamaya da bilir) pek gerek yok gibi. Yine de iciniz nasil rahat ediyorsa oyle yapin🐾

Aliye87

Rica ederim. Yumru oluşumunun bagisiklikla bir ilgisi yok, iciniz rahat olsun.

duman_cat_world

Karma aşı ağır bir aşı değil. Ayrıca biraz fazla takviye kullanıyormuşsunuz. Vitaminin de fazlası böbreklere ve vücuda zarar, bazı vitaminlerin fazlası atılamıyor vücutta birikiyor.

reinefee17

Kuduz aşısı olduğunda on beş gün sonra vücudunda bir yumru oluştu ondan dolayı ben de bağışıklığı güçlendirme gerekiyor diye düşündüm ama söyledikleriniz beni rahatlattı teşekkür ederim

reinefee17

Şuan sadece balık yağı kullanıyorum tüy dökümünü aza indirgemek için Malt zaten kullanmak zorundayım böbreklere zarar verdiğini öğrenince vitamin kullanmayı bıraktım