Kedim Halsiz

kedim 5 aylık son 2 gündür çok halsiz normalde yemeklere saldırır evde deli gibi koşardı ama hep uyuyor prensesim. camdsn bakmayı çok seviyor o yüzden üşütmüş olabilir ateşi vardı hafif bide sesi kısık. mama yiyor suda içiyor uyandığı zaman. kulağınds hafif bir kızarıklık var ama o benim paranoyaklığım sanırım. yarın uygun zaman olursa veterinere götürücem. sizin başınıza böyle bir şey geldimi yardım edebilir misiniz

3 CEVAP

mommymercury

Mevsim geçişlerinde hafif üşütmeleri oluyor, vitamin takviyesi ve sıcak ortamla kendine gelir diye düşünüyorum ama veterinere mutlaka götürün.

mommymercury

Mevsim geçişlerinde hafif üşütmeleri oluyor, vitamin takviyesi ve sıcak ortamla kendine gelir diye düşünüyorum ama veterinere mutlaka götürün.

beyzagms

Benim kedim de çok halsizdi bekledim geçmesini sonra kustu veterinere götürdüm üşüttüğünü söylediler azro antibiyotik verdiler. Üşütmüş olabilir ama vete götürün bi