Lizin Tavsiyesi

busraelif7

Merhaba bağışıklığı düşük olan kedim için lizin kullanmak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?

4 CEVAP

Palyaco

1 kutu kullandım sonra pek faydasını görmedim onun yerine vest plus bağışıklık güçlendirici tablet aldım içinde var lizin ve murver cok iyi geldi kedime

Anonymus297519

Kedim ciğerlerinde enfeksiyon ve bağışıklığında fazlaca düşüş vardı. Vetriline lizin kullandık üst solunum yolu ve bağışıklığı için, çok da iyi geldi 2. Kutusunu aldım. Veteriner kliniklerinde bulunabilir.

Aliye87

Merhabalar,
Veteriner takviyeleri alabilirsiniz. Önerecekleri etkili markalar olur muhakkak. Ben de Biofeline'in Immune +C'sini veriyorum kedime. İçinde beta glukan, lizin ve kara mürver gibi takviyeler var, bildiğim kadarıyla bir veteriner markası değil ve birçok platformdan erişilebilir bir ürün... Eğer kedinizin bağışıklık sorunu var da güçlü bir takviye kullanması gerekiyorsa veterinerlerin önerdiği markaları kullanabilirsiniz. Bir şeyi yok da genel takviye amaçlı vermek istiyorsanız, Biofeline'in bu ürünü yeterli gelebilir. Aynı zamanda temiz içerikli.

D-O

Benim kedimin bağışıklığı dusuk oldugu icin once vetomune kullandik. Aslinda cok faydasi olan bir urun olmasina ragmen kedimin degerini arttirmaya yetmedi. Daha sonra herpless toz takviyesine gectik (veteriner hekimimizin onerisi ile) ve degerlerini yavas yavas ama arttirmaya basladi faydasini gorduk.
Veterinerinerinize bir danisin sorun isterseniz