Mera Kedi Maması -Değerlendirme-

theyusra

mera'yı kullandıktan sonra yorum yapar mısın diyenler vardı, tek bir şey diyeceğim : PARANIZ VARSA ALIN. finest fit kitten kullanıyoruz şu an bütçeyi zorlayabilir ama biz de gerçekten değdi. acana kullanırken tüyleri dökülüyordu normal karşılıyordum ama öyle değilmiş, mera'yı yemeye başladıktan 2 gün sonra kesildi resmen sadece tarağa geliyor tüyleri. içinde %20 yağ var bence bu oranın etkisi büyük, hem kümes hayvanları hem somondan geliyor bu yağ ayrıyeten keten tohumu da var içinde. ayrıca tadını çok sevdi, Pandora'nın true instinct original'den sonra ilk defa bir mamayı bu kadar beğendiğini gördüm. biz çok memnunuz bundan sonra değiştirmeyi düşünmüyorum sadece yine küçük paketlerde orijen acana vs alıp eklerim üstüne. denemek isteyenlere tavsiye ediyoruz memnuniyetle :)

16 CEVAP

theyusra

@Mia2021 hangisi iyi geliyorsa onu yesin boş verin yoksa daha kötü olur