Mera Kedi Maması -Değerlendirme-

theyusra

mera'yı kullandıktan sonra yorum yapar mısın diyenler vardı, tek bir şey diyeceğim : PARANIZ VARSA ALIN. finest fit kitten kullanıyoruz şu an bütçeyi zorlayabilir ama biz de gerçekten değdi. acana kullanırken tüyleri dökülüyordu normal karşılıyordum ama öyle değilmiş, mera'yı yemeye başladıktan 2 gün sonra kesildi resmen sadece tarağa geliyor tüyleri. içinde %20 yağ var bence bu oranın etkisi büyük, hem kümes hayvanları hem somondan geliyor bu yağ ayrıyeten keten tohumu da var içinde. ayrıca tadını çok sevdi, Pandora'nın true instinct original'den sonra ilk defa bir mamayı bu kadar beğendiğini gördüm. biz çok memnunuz bundan sonra değiştirmeyi düşünmüyorum sadece yine küçük paketlerde orijen acana vs alıp eklerim üstüne. denemek isteyenlere tavsiye ediyoruz memnuniyetle :)

16 CEVAP

Palyaco

Almanya'daki en kaliteli kedi mamasidir

simbakedi

ben de cok merak ediyorum. 10kg proplan da 900 küsür 10 kilo mera da. kedim beğenecek mi emin değilim ama o yüzden cok cesaret edemiyorum. böcekli bir maması var onu cok istiyorum aslında :D testerı falan satılıyor mu biliyor musunuz ya da bilen var mı

simbakedi

hangi siteden aldınız bu arada? yeme garantisi olanlarda iade kabul oluyor çünkü. aslında benim kedinin sorunu mama seçmesi değil, kırmızı et yemiyor. kırmızı et içermeyen hangi mamayı aldıysak yedi ama bunu yemeyeceği tutar ya da böceği gider sığır ile eş değerde tutup kırmızı et olarak değerlendirir diye ödüm kopuyor hahkjsdhkajlsd

Warriorsans

Şifa olsun kedoya Çok merak ediyorum bu mama markasını hakkında hiç kötü yorum duymadım denebilir

theyusra

p e t burada işte ya amaan

theyusra

@Gimlihanim tester bulabileceğinizi sanmıyorum ama bi rica edin isterseniz belki gönderirler kendileri. rica ederimm :)

@hannnngggg çok güzel mlsf... çok sevdi yakında bana da yedirecek az kaldı hahshah

Alexkitty

Yaw bişey diyeceğim 🤭 saçmalık demeyin ama az çok durumlar ortada en azından denemek için mesela İstanbul'da birleşip alalım bi yerde buluşup paylaşırız ne mama ne de paramız boşa gitmez evet hepiniz gibi ben de merak ediyorum Alex ilk geldiğinde yaş mamalarını kendini kaybederek yemişti o zaman da çok pahalıydı şimdi de en azından dediğim gibi hem denemiş hem üzülmemiş oluruz. Olmadı mı?🤭

simbakedi

hangi siteden aldınız bu arada? yeme garantisi olanlarda iade kabul oluyor çünkü. aslında benim kedinin sorunu mama seçmesi değil, kırmızı et yemiyor. kırmızı et içermeyen hangi mamayı aldıysak yedi ama bunu yemeyeceği tutar ya da böceği gider sığır ile eş değerde tutup kırmızı et olarak değerlendirir diye ödüm kopuyor hahkjsdhkajlsd

theyusra

@simbakedi p e t z z shoptan aldım ama bir dahakine **********dan almayı düşünüyorum, **********dan yaş mama almıştım yani daha sonra sipariş vermeme rağmen onlardan önce getirdiler, ilk defa hayatımda 1 hafta mama bekledim onların sayesinde

Gimlihanim

Çok merak ettiğim bir mama. Siz de çok beğenmişsiniz. Geçsem mi acaba diye düşünmedim değil. Acaba tester falan nereden bulabilirim. Yer, yemez emin olamıyorum da.
Ayrıca çok teşekkürler değerlendirmeniz için 🙏🏻🙏🏻

hannnngggg

offf neden beğendiniz ki benim de gönlüm kaydı djdjdkd zaten mamamız bitiyor sürekli bakıyorum şöyle 4kglık paketine goz gezdirip duruyorum kararsız kalıyorum, iyi gelmesine ve beğenmesine cok sevindim şifa olsun 💐💐

Palyaco

Böcekli olanı denicem sıf meraktan bizimki cok seçici her mamayi yemiyor inatin teki

Mia2021

Kaliteli bir kaç mama var elbette fiyatları baya pahalı tester ürün almıştım sanabellenin kedim asla yemedi . O yüzden Royal canin tercih ettim bayıla bayıla yiyor anlamadım. Her mamayı kedi yemiyor malesef ne kadar sağlıklı olursa olsun onun için yemiyor. Keşke sanabelleyi beğenseydi . Neden böyle yapıyorlar bazen anlamıyorun Demekki bizim gibi damak zevkleri var 😅 kızamıyorum da çoğu şeyi yer vitamin tab. Ödül maması yaş mama vs. Ama sanabelleyi yediremedim kendi maması ile karıştırdım kokladı bıraktı açken yani ne yapsam bilemedim kaliteli bir mamayı neden yemiyor anlamadım Royal canin ve advance yiyor

Ballicorekkk

görmüşken yazayım çok uzun zaman mera kitten kullandık seve seve yiyordu hiçbir problem olmadı kakasıda normaldi kedimde gayet sağlıklıydı💯

theyusra

@Palyaco gerçekten öyleymiş, deneyip teyit ettim bizzat 😁

@Warriorsans adamlar ne yapıyor bilmiyorum ama şu an orijenle yarışır benim gözümde...

@simbakedi tester yok diye biliyorum zaten Türkiye'de kısıtlı yerlerde var. ben de yetmeyeceğinden korkuyordum hatta yeme garantisi vermelerine rağmen hadi ordan falan demiştim ama Pandora'yı mamanın üstüne atladığını gördüğümden beri büyük konuşmuyorum :D mamanın yoğun bir kokusu var bu da kedileri çekiyor sanırım ya