Kedi Kısırlaştırma

Yampirik

Mino kısırlaşacak fakat güvenilir veteriner konusunda kararsız kaldım. Antalya da olan kısırlaştırmayı yapabilecek güvenilir bir veteriner bilen var mı?

3 CEVAP

Yampirik

antalya hayvan hastanesinden randevu aldık bakalım teşekkürler :)

aliberken

Antalya da hangi bölgede veteriner arıyorsunuz ?
Antalya hayvan hastanesini önerebilirim.Kısırlaştırma işlemini yaptırmadım ama aşılarını yaptırıyorum ve memnunum.Kısırlaştırma için güvenilebileceğini düşünüyorum.

mustafaparlak

Biz fakültede yaptırdık. Hem daha bilgililer hem de para için saçma sapan şeyler yapmıyorlar. Size de tavsiye ederim. Bu arada biz Ankara'dayız oranın fakültesini tam olarak bilmesem de daha iyi olacağını düşünüyorum.