Kedime Oyuncak

selimcanklnc

Merhaba Kedime oyuncak alıcam bayadır bakınıyorum bu içinde fare 360 derece dönenlerden önerirmisiniz birde diş kaşıntısı için tavsiye ediceğiniz oyuncak var mı ısırmaya başladı kavga ediyoz ufaklıkla

8 CEVAP

KedimVar

Olta şeklinde oyuncak tavsiye ederim. Onları çok seviyorlar benim kullandığımın içinde kedi nanesi de var. Fare şeklinde ve kuyruk olarak tüy var. Bayılıyorlar sesini duyunca koşa koşa geliyorlar. Diş Kaş'ıma olarak catnip çubuğu seviyorlar. :)

ursaminor

Valla oyuncu bir kediyse parayla alınsa da alınmasa da her şeyle oynar...

Tek başına oynamayı en sevdikleri şeyler ağızlarıyla taşımaya uygun ağırlıktaki oyuncaklar.
Sünger toplar bizde en sevilenler. Zıp zıp zıpladığında peşinden koşarlar ve inanın siz de rahat edersiniz. Birlikte de oynabilirsiniz aslında. Yakala ve getiri öğrenebilirler. Yalnız KedimVar demişki parçasını yutabilir filan. Top formunu kaybetmeye başladığında atıp yenisini verirseniz, sağdan soldan renkli süngerler toplamazsınız.
Yine kendi başına oynayabileceği interaktif oyuncaklardan şunu önerebilirim:
http://www.*******.com.tr/funny-ball-kedi-oyuncagi?gclid=CjwKCAjwl_PNBRBcEiwA4pplRQRW8k_ioq2beUgYi0IePXuuafc6jZVsMXxwBhVIAlLidSZrUbs5VBoCrKAQAvD_BwE

Birlikte oynamak için de en iyisi kedi oltaları. Ama oltanın sapı uzun olunca çok daha rahat oynanıyor. Karlie'nin 96cm uzunluktaki sopasını öneririm. Ucundaki tüyler de mükemmel. http://www.*******.com.tr/karlie-tuylu-kedi-oltasi?gclid=CjwKCAjwl_PNBRBcEiwA4pplRX_K5GyNpA9DCqitn_y4eLOUriGwBSnocBBtAdNcQzipwHq7VX7hEhoClusQAvD_BwE

amigurumi oyuncakların hepsi iyi oluyor. Kendiniz yapıyorsunuz ve malzeme yönünden içiniz rahat oluyor.

Kağıt toplarla oynamasını ben şahsen doğru bulmuyorum. Çünkü bizim kız bir süre sonra çiğnemeye başlıyor ve bu lanet şeye alışıp nerede kağıt, karton vs. görse kenarını köşesini koparıp çiğneyip sağa sola saçıyor. Mümkünse kafasını kırarım :D

Bütçe biraz varsa tüneller çok iyi oyuncaklar. Ama bizde yıllar öncesinden kalma ikeanın fangst filesi vardı yeşilinden şimdi kızın en sevdiği şey haline geldi. Üstelik tavana değil sandalye olabilen demir merdivenler var ya ona takılı bir ucu. Diğer ucu da yerde. Yine de her gün en az 2 saat onda oynar veya uyur.

Şu da bizim kızın inanılmaz derecede çok sevdiği bir yaratık:
https://www.*************.com/trixie-tirmalamali-fare-kedi-yatagi-65-cm-u-14596
Eve girdiği saniyeden itibaren sevgilisi oldu bu fare. Fiyatına takılmayın. Ben 79tl'ye aldım. Arayan buluyor :D

Ama tabii herhangi bir kalemi halının altına sokup oynamayı da seviyor baksan :D
Bu ilk cümleye geri götürüyor bizi...

Lunasibirya

Diş kaşıntısı için dikenli toplar var 1 2 tl ye hem kaşıntısını geçiriyor hemde damağı ve dişleri temizliyor linkini koyarsanız fareli oyuncağı bizde görebiliriz

selimcanklnc

http://urun.***.com/oyuncak/kedi-oyuncagi-fare-yakalamaca-oyuncagi-P118102565 dediğim fareli oyuncak bu,dediğiniz toplardan edinicem birde solucana benzer varmış onuda öneriyolar kullandınız mı hiç

aliberken

http://urun.************.com/evcil-hayvan/georplast-happy-cat-plastik-kabi-ve-karton-tirmalama-alani-41x38x5-cm-294909058#product-detail

Fiyatı aldığım zaman olan kampanyalarla daha uygundu.Aldığım yerde ürün kalmamış.Araştırırsanız daha uyguna bulabilirsiniz ve kesinlikle almanızı öneririm.Kedim yanına yatıp saatlerce topla oynuyor.Orta kısmı tırmalama alanı olarak kullanıldığı için gayet kullanışlı.

Diş kaşıntısı için catnip çubuk deneyebilirsiniz.

http://urun.************.com/evcil-hayvan/kedi-icin-isirma-ihtiyacini-giderecek-5-adet-stick-catnip-cubuk-303879566

Heiter

Para verip aldığınız şeylerle oynamama gibi huyları olabiliyor. Bizim yavru kedinin de dişleri kaşınıyor. Kendi kendine keşfettiği üzere buruşturulmuş kağıtla oynuyor ve dişliyor. Bir deneyin bence (kağıdın kenarları içeride kalsın ama belki keskin olur diye). İlle de parayla oyuncak alacağız diye bir kaide yok değil mi ;)

KedimVar

Kaşıma*
Olta şeklinde olan dışında benim diğer aldıklarımı kullanmadılar. Plastik top kesinlikle önermem parçalanıyor ve onun parçalarıdır yutup ölen kediler var. Ben kağıttan top yaptım şimdi birkaç gündür onunla oynuyor. Kurdeleyi de seviyorlar aldığım diğer oyuncaklardan daha fazla.

Ben olsam parayla oyuncak almam.Size tavsiyem olsun :) Kağıd buruşturun,şişe kapağı ve ya poşet gibi şeyleri severler.Benim pullu bi kağıdım vardı ondan küçük bi şekilde koparıyorum.Onu her gittiği yere taşıyor.Oynarken kendini yerden yere atıyor