Milo Kedi Maması

Patilehayati

Sokak kedileri için uygun fiyatlı bulabildiğim marka olan milo markasını satın aldım. Sizce nasıl bir marka çok fazla kedi olduğu için 10 kglik aldım. uygun fiyata 10-15 kilo civarında mama bulmak zor.

3 CEVAP

edadnmzr

İçeriğine baktım içinde et yok et proteini var. Birkaç tane vitamin var o güzel ama şeker ve tuz var içinde. Hayvanların için çok zararlı iki şey. O yüzden ben tercih etmezdim.

Warriorsans

Biz 2 kez almıştık geçen yıl sevmişlerdi yiyorlardı ama içeriğinden dolayı tercih etmiyorum artık mystic alıyorum ama o da çok zamlanmış artık başka mamalar alacağız gibi :/

duman_cat_world

10 kilo bittikten sonra mystic alabilirsiniz 15 kiloluk, yag oranına bayılıyorum kışın sıcak kalıyorlar.