N&D Mamadan Brit Care Mamaya Geçmek

Merhabalar. malum şuan ekonomik durum pek iyi değil,1.5 yaşında ki kısır kedim için severek ND mama kullanıyordum ancak şuan fiyatına baktığımda çok pahalı olduğunu gördüm. Neredeyse 2 katına çıkmış. Bu durum sebebiyle farklı mama arayışına girdim. hypo allergny tahılsız ürününü buldum. İçerik olarak ben eksiğini bulamadım,gayet makul geldi f/p olarak. Sizce yaptığım davranış mantıklı mı? Başka önerileriniz varsa açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

2 CEVAP

Söylemeyi unuttum. Seçenekler arasında bozita marka mama da var

edadnmzr

Brit care ishal şikayeti çok fazla tahılsız olduğu için. Riske girmeye değer mi bilmiyorum. Bozita aklınızdaysa onu alın derim iyi marka içeriği de gayet iyi. Birçok mamanın fiyatı arttı maalesef. Ne kadar bütçe ayırıyorsunuz bilmiyorum ama sanabelle de önerebilirim. Bu arada 10 12 kg alınca çok daha uyguna geliyor.