Bacağının Üstüne Basmıyor

Fbt90

Sokakta baktığım bi yavru kedi dünden beri fark ettim yere basmadan bir bacağı sekiyor, veterinere götüreceğim ancak onun için taşıma çantası sipariş ettim gelmesi 5-6 gün sürer. Kutuya koyup götürsem desem kendi arabam yok toplu taşımaya binmem lazım o da kutuyla imkansız zaptedemem. Belediyeyi aramayı hiç istemiyorum giden gelmiyor çünkü. Sorum şu bu veterinere gidene kadar yapabileceğim bir şey var mı? Açık yarası yok falan yok annem kendi kendine iyileşir zaten diyorda bilemedim umarım iyileşir çabucak :/

1 CEVAP

Kutuya koyup götürseniz iyi olur zaten bir ayağına basamıyorsa çok hareket edemez 5-6 gün uzun bir süre ihmal etmeyin bence. Kutuya minik delikler açarak nefes alabilmesini sağlayarak kapağını sıkıca kapayarak olur gibi.