Kedim Sürekli Dışarı Çıkmak İstiyor

Kdrygt2

Arkadaşlar büyük bi sorunum var kedim bir yıldır bizimle eve geldiğinde iki aylıktı ara sıra apartmanımızın içinde dolaşırdı apartman sakinleride sorun yapmıyordu fakat içeriye bir kedi almışlar ve benim kedim onu görünce hep dışarı çıkmak istedi önceden geceleri bağırıyordu şimdi gündüzleride miyavlıyor apartmandakiler rahatsız olup şikayet ediyorlar bir kaç kere dışarı çıkmak istiyor diye bırakma kararı aldıknama vicdanımız el vermedi kediciğime dışarıyı nasıl unutturabilirim.

3 CEVAP

Princess_Lady

Kısırlaştırın

KedimVar

Çıkmasına izin vermeyin, bir düre sonra unutabilir ama kısırlaştırmak en mantıklısı.

Kdrygt2

Benim kedimin cinsiyeti erkek yanına gittiği kedide erkek yinede kısırlaştırmakla ilgisi olabilirmi