Mama Fiyatları

PoyrazGarip

Kedi köpek bakanlar biliyorlar ki mama fiyatları uçtu ve bir öğrenci için mama almak çok zor uygun kedimin de beğenebileceği mama öneriniz varmı?

8 CEVAP

Warriorsans

Altına inmememeniz gereken mamalar mystic, felicia, prochoice, obivan selection gibi markalar kullanılabilir ama evde yaptığınız haşlanmış tavuk yumurta balık ciğer gibi kedinin yiyebileceği besinlerle desteklemenizi tavsiye ederim. Biraz daha orta segmentte sanabelle de alınabilir.

sahraxfittiko

mystic çok iyi ama o bile ilk çıktığında 41 liraydı sanırım şimdi kilosu 50-60 tl oldu... uçuyo mübarekler

Pikapru

Golosi

gizemesersoy

suzionline diye bir instagram sayfası var orada her bütçeye uygun bir öneri listesi vardı

mama fiyatları neden bu kadar bahalı ben analamadım ya...

edadnmzr

Prochoice felicia mystic olabilir

Lils

Mystic

sahraxfittiko

mystic çok iyi ama o bile ilk çıktığında 41 liraydı sanırım şimdi kilosu 50-60 tl oldu... uçuyo mübarekler