Bu Durum Kedimi Üzer Mi

Minnos0202

Kedim normalde geceleri benimle kaliyor miyavlamasi uyumamasi beni ic rahatsiz etmiyor ama simdi teyzemler misafirlige geldi icin teyzemin bebegi geceler kedim uyumayip ses yaptigindan dolayi uyaniyoar ailem bir kac hafta kedim teyzemler gidene kadar bizim diger evimizde kalmalarni soyledi orda kendine zarar verecek birseyler yok yemeyini suyunu kumunu oyuncaklarini herseyini oraya indirdim işığı acık braktim
Fakat yalniz oldugu icin uzulmesini istemiyorum sizce bu durum onu uzermu

6 CEVAP

Hilalkoca

Evet biraz üzebilir ve bu kedinizi strese sokar. Evin kalabalığı yeterince rahatsız ederken bir de bunu yapmak onun psikolojisini daha çok etkiler. En azından mümkünse yanına siz gidin ve onunla kalın.

Minnos0202

Sadece geceleri orda kaliyor sabah uyaninda hemen geri eve aliyorum bebegin tahat uyumasi ici sadece geceleri benden ayri kaliyor

hannnngggg

üzülür ben olsam bende üzülürüm şöyle her gece aynı yatagımda uyuyorum alışmışım rahatlığına şekline bir gece farklı bir yatakta yatıyorum ve kimse yok rahatsız edici insan içinde böyle hayvan içinde ayrıca kediler rutinlerine bağlı canlılar misafir gelerek zaten stres olmuş birde onu başka bir yerde tek basına uyuması icin bırakmanız üzülür yani yanınıza alın bence

Mia2021

Seni. Odamdan teyzenin bebeği kendinin sesini nasıl duyucak ki. Çok üzülür ben markete bile gittiğimde Mia kspida beni bekliyor sürekli. Havalar soğuk onuda goturemiyorum sürekli evde olmama rağmen bazen eşimle diyoruz bı kafeye gidelim yemeğe gidelim yemin ederim eşim bana kızıyor hadi diyorum Mia evde yanlız hani çocuğunu evde nasıl yanlız birakamiyorsan kedi de zaten senin evladın gibi değil mi 😊 bence sen kal onunla annesi

UmmSukufe

Eğer kalabiliyorsanız siz kalın ama olmuyorsa sabah gidip alıyormuşsunuz zaten, çok sorun olacağını sanmıyorum birkaç gün/hafta için. Günün kalan saatlerinde daha fazla ilgilenin :)

mrvcbcgl

Açıkçası ben eve gidiyorsam arkadasima yada biryere oturmaya cafeye falan astronot cantamiz var hava da iyi ise onuda goturuyorum yürüyüşe gezmeye hava alsin etrafa baksin oda cok seviyor disarida benimle gezmeyi çantayı onume takiyorum etrafi izleyerek oh keyfi yerinde geziyor ben gercekten o yavrum benim annem disinda kardesim disinda kimseye emanet etmiyorum genelde yanimda zaten birakmazdim bende onunla asagida yasardim onun annesi sizsiniz yavrunuzu lutfen tek bırakmayın en azindan uyumaya alismissa geceleri beraber asagida yatin gunduz zaten oynar gezer🥺