Sizce İyi Mi Bunlar

KizimMia

Purina friskies 5promies
Jungle somonlu kisirlastirilmis
Sizce bunlar iyi mi. Yavrum mamalrdan cok normal yemek yiyor.

12 CEVAP

duman_cat_world

Çok kötü mamalar, çok sağlıksız. Ev yemeği vermeniz de doğru değil baharat ve tuz böbreği mahveder yalnızca yağsız tuzsuz haşlanmış et/sakatat verebilirsiniz ev yemeği olarak.

e234567

kötü jungle falan çok kötü

Anonymus297519

İkiside kötü mamalar kötüden kastım yetersiz

Besteyzc

Bütçeniz fazla yok anladığım kadarıyla benimde yok önceden pahalı kaliteli mama kullanıyordum nd ama şimdi uygun fiyatlı olmasından ve içeriği iyi olmasada çokta kötü olmadığından vancat kullanıyorum sizde bir bakın isterseniz 1 kg 50 tl en azından friskies ve jungle dan iyidir

Palyaco

Mystic veya vancat uygun fiyatlı bonacibo oda uygundur

hannnngggg

kötü cok kötü, normal yemek yemesi daha da kötü

Gimlihanim

Mamalar da kötü. Ama ev yemeği yemesi de bir o kadar kötü. Ev yemeğini kesmelisiniz. Başka mamalara bakmanızı tavsiye ederim.

KizimMia

Tesekkur ederim bilgilendirmeniz icin. Haslanmis tavuk birde haslanmis patatesli sut veriyorum onlar kotu olur mu. Birde uygun fiyata hangi mamalar iyi suan durumlardan dolayi iyi bir mama alamam ama uygun olarak oneride bulunabileceginiz varsa cok makbule gecer

KizimMia

Whiskas yas mamasini yiyordu onuda yemiyor artik

KizimMia

Tesekkur ederim onerileriniz icin bakicam onlara.evet biraz butce sikintisi var. Birde bisey sormak istiyorum bu mamalar ne kadar sure kullanabilirim yemediginde vs bozulma gibi bisey olur mu

KizimMia

????