Kedi Gezmesi

mrvcbcgl

Arkadaşlar merhabalar 3 aylıkken sahiplendigim kedim 9 aylik ve her hafta mutlaka 1 veya 2 kez cantasina koyup cantasini onume takip (astronot kedi çantası) uzerine de yumuşak polar örtüp kedimin gezmeye cikiyoruz yada minibuse binip parka gidiyoruz 1 saat artik alıştı ve otobuste yada veterinere giderken sorun cikarmiyor hem hava aliyor hem geziyor tabi kucagimda keyfi yerinde acaba ben yanlis mi yapiyorum kediyi gezdirmekle cantasinda ama hep çok alisti artik gezmek istiyor🤭 yoksa evde bırakmalı miyim hep 🥺 belki disari cikmasi uygun olmaz diye soruyorum

4 CEVAP

Willy-Wonka

Dediğiniz çok mantıklı geldi bana da yazmışsınız teşekkür ederim. Ben de yapmayı düşünüyorum çünkü kedim korkunççç bir şekilde miyavlıyor her veterinere gideceği zaman dışardan çok korkuyor. Siz iyi ki alıştırmışsınız bence

mrvcbcgl

🤭 şuana kadar bir sorunla karşılaşmadık her dönüşte yas mama alıyoruz beraber oda seviniyor haftada 1 kez yuruyuse cikiyorum oda kucagimda dönüşte mama aliyoruz kendisi bir sure sonra cantasina girip beni gezdir diyor astronot cantalar o yüzden iyi heralde🤭

Willy-Wonka

Kısa gezmeler için idealmiş o zaman cidden. Ne güzel her kedi böyle olsa keşke 😅

mrvcbcgl

🤭alisinca oluyor.ya çok egleniyoruz🤭