Köpeğimi Mecburen Vereceğim.sahiplendirmek İstiyorum Ama Ailem Azıcık Masraflarını Çıkar Diyor

Erkantan

Yer sıkıntısından dolayı!Köpeğimi sahiplendireyim mi?Ücretli vereyim mi? Ücretli vermeye karşıyım ama en azından masraflarını çıkarmak istiyorum

9 CEVAP

busomovic

Şimdiye kadar birçok hayvana geçici yuva oldum, sahiplendirdiğim hayvanlardan da hiçbir ücret talep etmedim. Sizin kararınız ama başka biri de alsa aynı ''masraf''ları yapacaktı. Maddiyat açısından siz bilirsiniz, bence verdiğiniz kişinin bakacağı yer, ona vereceği sevgi gibi konular daha önemli..

KedimVar

Eşyalarıyla birlikte verecekseniz eşyalarının parasını alıp verebilirsiniz ya da aşı masraflarını alıp verebilirsiniz. Ama köpeği satmayın. Bir de golden lar düzenli olarak ve yeteri kadar egzersiz yaptırılırsa apartman içinde de beslenmeye uygunlar. Bence sahiplendirmeyin.

Lunasibirya

Hayır bu sefer Hayvan ticareti yaparsın

martha

almadan önce bilmiyor muydun yer sıkıntısı olacağını :(

Erkantan

Hayır bilmiyordum taşınmak zorunda kaldık

SelinTuksal

ama köpekler çok duygusal hayvanlardır. sahiplendirirseniz ilk bir hafta ağlayacak, yazık değil mi ona?

Cotontzu_Siri

Bakabilecekseniz vermeyin. Satmanızda hiçbir problem yok bence.

SelinTuksal

satın alma sahiplen düşüncesinde bir insanım ve sadece eşyalar, aşılar gibi şeylerin ücretini alın.

SelinTuksal

kesinlike.