Bu Mama Fiyatları Ne Olacak Ya

sahraxfittiko

orijen 5,4 kg:1024 TL95 kr
N&D:1,5 kg:243 TL 95 kr
hills:1,5 kg:149 TL 95 kr
royal canin:2 kg:189 TL 95 kr
advance:1,5 kg:163 TL 95 kr
purina one :800 gr:55 TL 95 kr
friskies:1,7 kg:57 TL 95 kr
PETLEBİDE! yine tabi petlebi iyi :) başka siteleri söylemeye bile dilim varmıyor o paralara:)) gerisini siz düşünün
İyi mama yemek bizim hayvanlarımızın hakkı değil mi?

14 CEVAP

hannnngggg

petlebi iyi mi bu sitede yazıp çiziyoruz takılıyoruz falan ama her zaman en yüksek fiyatlar petlebi de oluyor sürekli deli gibi herseyin fiyatını kıyaslayıp notlar alıyorum saatlerce sitelerde indirim kovalıyorum inceliyorum ürünlerin yanına iki ufak hediyeler koyuyorlar fiyatı yukarıya cekiyorlar bu sitenin beğendiğim tek yanı böyle bir platform oluşu ve ürünlerin son kullanma tarihlerinin yazması hızlı bir kargolama sistemi olması özenli paketlemesi ve bir problemle karsılastıgınızda muhattap bulabilmeniz fiyatlar açısından iyi olduğunu düşünmüyorum, ve mama fiyatları konusunda haklısınız bu ne böyle kedi maması mı alıyoruz kira mı ödüyoruz anlamıyorum alt tarafı karnı doyacak her zaman mükemmelliyetci olup en iyisini almaya çalışmak beni yıpratıyor kahrediyor da ekonomi belli yani yapacak birseyimiz yok allah herkese bol bol gani gani paralar versin paraya bogulalım istiyorum djjdjdj

NorthNight

Buranın müşteri temsilcilerine, açıklamalarına, ürün çeşitliliğine, iş akışına asla lafım yok çok başarılı fakat fiyatlar burada en uygunu asla değil.
Ben mama alırken kaç site kıyaslıyorum haddi hesabı yok. Çoğu kuponu indirim dönemini sürekli takipteyim. Mama almayacaksam bile bazı mamaları ara ara kontrol ediyorum hangi satıcı ne zam yapmış falan filan. Bütçeye uygunu kediye iyi geleni derken sabahlara kadar mama araştırdığımı bilirim 🥸
Ama yapacak bir şey yok yani sadece mamalarda değil yaşama dair herşey aldı başını gidiyor, mahvolmuş bir ekonomiyle saçma sapan çözümlerler ilerliyoruz. Yakında karşımıza hiperenflasyon çıkınca daha beter olacağız maalesef ki.

Busesi

Gecen 10 kilo mama aldık %18 KDV yi görünce faturada şok için de kaldım normalde 460 lirayken 580 lira ödedik yani 1 kilo mama parası KDV ye gitti. Şuan aynı mama 650 küsür. Kediler çalışmıyor altı üstü karinlari sağlıklı doysun istiyoruz yani sıra sokaktaki yavrularda beslensin isteyince aylık tonlarca paramız katlediliyor ama insanlar geziye veya yatlara binince yalnızca %1 KDV alınıyor buda demek oluyor ki ihtiyacınız varsa sürekli artıcak fiyat ama zevkiniz söz konusu olunca her zaman en düşük fiyatlar olucak malesef üzülüyorum halimize

duman_cat_world

Şimdi biz petlebide takılıyor hizmetleri falsn çok iyi ancak petlebide fiyatlar çok daha pahalı kalıyor diğer online pet shoplara nazaran. Ben petlebiden şu ana kadar 2 kez alışveriş yaptım. Bir daha da yapacağım gibi gözükmüyor. İndirim olunca bile daha pahalı kalıyor.

duman_cat_world

@NorthNight
Ben de aynı durumdayım sabaha kadar not alıyorum fiyat kıyaslıyorum defterlerim doldu kedi maması notlarından 🙊

duman_cat_world

@Renklipati
Kilosu 20 tl ne, 40 olsa hayatta vazgeçmem Acana’dan😸

bobby34

kedime iyi mama alabilmek için borç a giriyorum gerçekten yoruldum artık

CapKek

alışveriş yaptığım tek mama sitesidir, fiyat olarak en uygun b i r m a m a, şuan stok güncelliyorlar, Petle bi kargo vs hızlı ürünler orjınal ama fiyat uygun değil malesef..

sahraxfittiko

ya evet aslında petlebinin %18 KDV si kargo& kapıda ödemi ücreti falan çok faza fiyatlarda biraz pahalı açıkçası atıyorum 50 tl lik alışveriş yaptın diyelim hop 60-70 tl ye çıkıyor ödeme yerine geldiğimizde ayrıyeten kargo ücret yaklaşık 15 desek kapıda ödemeylede aldıysanız 15 te ordan 70 tl 30tl daha 100 tl oluyor 50 tl lik alışveriş 100 e çıkıyor :((

duman_cat_world

Bu gidişle kedilerimizi sanayiye vericez karın tokluğuna çalışsınlar😸 Şaka bi yana kötü bir durumdayız. Dolar bir anda 7 tl falan düştü ancak yine artışta. O kadar oynak ki...

Gimlihanim

Aşırı pahalı mamalar. Gözlerime inanamıyorum bazen fiyatları görünce. 1 konserve yaş mamayı 13 tl ye alırken şimdi 25-30 tl den aşağı yok. Gerçekten artık bir şey söyleyemiyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun 🤷🏻‍♀️

Renklipati

Bazan uyanınca mama fiyatları rüya olsa diyorum..meğer acana 20 TL imiş kilosu :)) insanları bu pahalılık hayal kurmaya itiyor.bukadar zam oldu üst üste birde inişe geçseler, bir dolae yükseldi dediler tavan yaptılar fiyatı, eee dolar düştü fiyatları niye geri çekme yok

Palyaco

85 kere petlebiden alışveriş yaptım doğru pahqli ama hizmet mükemmel

Mia2021

Yanlız değilmişim bu konuda bende aylık mama masraflarınızı sürekli kiyaslaya kiyaslaya alıyorum sadece toplu alışverislerimde burada indirimli ürünler olunca onları almaya çalışıyorum. Hatta sokaktaki yavrulara bu ay fazla alamadım die tester mama söyledim birazda Mia nin mamasindan ekledim vets plus deneme amaçlı balıklı bir yaş mamasi var onu bile çocuklara sırf değişiklik olsun die verdim artık bazen makarna haslayip tavuk suyuyla tavuk didikliyorum tabiki tavuğa da zam. Geldi makarna yapıyorum falan üzülüyorum da benim kedim mama yiyor. Bunlar makarna diye ağladiğimi hiç bir zaman unutmam. Tester Köpek maması bile aldım çantamda bulunsun yolda görüp veririm diye gerçekten çok zor bı zamandayiz benim eşim asker olmasına rağmen askeri ücretin kat kat üstü alıyor ama burda veteriner ayrı sokuyor ev sahibi ayrı borcumuz da var yani asgarî ücretle çalışan ve geçinen insanları düşünemiyorum Allah yardımcımız olsun