Arkadaşlar Coco Ve Ponçik İçin Tasma Alayımmı?

Lunasibirya

Arkadaşlar coco ve ponçiği biraz parkta dolaştırıcam etraf sakinken evin içinde bunaldılar :D biraz keşfetsinler diyorum :) bu tasma uygunmu sizce 2 tane sipariş edicemde yoksa kendimmi yapmalıyım

23 CEVAP

KedimVar

Baktım şimdi. Çok sevimli gerçekten şuna bakın yaa, bir de tüyleri de uzun çok şeker duruyor.
Bu

Lunasibirya

Linki birdaha koysana girmiyor

Lunasibirya

Evet gerçekten çok tatlı

Lunasibirya

Evet çok değerliler birde senin gibi bir isim anneleri olduğu için çok şanslılar :D

Lunasibirya

Değişik bir canlı yani herkes eve gelince bune sincapmı tavşanmı faremi bende ginepig diyorum one diyorlar

Lunasibirya

No! girmiyor :/

Lunasibirya

Evet gerçekten çok tatlı