Arkadaşlar Coco Ve Ponçik İçin Tasma Alayımmı?

Lunasibirya

Arkadaşlar coco ve ponçiği biraz parkta dolaştırıcam etraf sakinken evin içinde bunaldılar :D biraz keşfetsinler diyorum :) bu tasma uygunmu sizce 2 tane sipariş edicemde yoksa kendimmi yapmalıyım

23 CEVAP

SelinTuksal

güzel gibi, ama etrafta kedi olmamasına çok dikkat edin :))

Lunasibirya

Tabiki dikkat ederim :D birde ponçik 'i kafese koyar koymaz coco geldi önce kokladı sonra pop corn dansı yaptı ikiside sonra birbirlerini yaladılar ve coco Evi gezdirdi ponçike

Lunasibirya

Sanki yüzyıllık arkadaşlar 5 yıldır görüşmüyorlar :DDD

Lunasibirya

Lisa ponçik ay çok güzel bir isim oldu dünkü mutluluk aklımdan çıkmıyor:D kalplerle boğuştuk :DD

KedimVar

Gezdirirken çok dikkatli olun ama. Guinea Pig ler hem çok hassas hem de çok korkaklardır. Pop corn dansı Nasıl oluyor merak ettim şimdi, ikisinin fotoğrafı var mı onu yaparken?

KedimVar

Evet biliyorum öyle yaptıklarını. Sadece görmek istedim şimdi YouTube dan bakacağım Nasıl oluyormuş.

SelinTuksal

aaaa :)) canlarım benim yaa :))

Lunasibirya

:)) ama erken alışmalarına çok sevindim ve ikisinede sevdiği yiyecekten verdim :)

Lunasibirya

Yani havuç ve marul ama marul çok vermedim herşeyin fazlası zarar;)

SelinTuksal

tavşan gibi ama değil fare gibi ama değil tatlış gibi ama çok değil ne bunlar yaa :))

Cotontzu_Siri

bence alın. bir de lisanın cinsi abyssinian olabilir

Lunasibirya

Evet rozet cinsi ikiside

Cotontzu_Siri

Mutlu oldukları zaman patlayan mısır gibi sıçrayarak hareket ediyorlar. Ona popcorn dansı/hareketi deniyor.

Lunasibirya

Bak bak gülmekten karnın ağrır birde coco nun kuyruğu gibi gezerken sıra halindeler :D