Kısır Kedi Maması Oranları Nasıl Olmalıdır

bobby34

merhaba kısır kedi mamasının oranları nasıl olması gerekiyor

1 CEVAP

gizemesersoy

genel olarak mama alırken içinde özellikle taze et olması çok iyi olur. farklı kaynaklardan et içerebilir balık ve tavuk aynı anda gibi. birisi taze diğeri kurutulmuş (dehidre) olabilir. karbonhidrat ne kadar az olursa o kadar iyi. taurin genel olarak 2000ün üstünde olsa iyi olur. bunun dışında özellikle kısırlaştırılmış kediler için magnezyum, fosfor ve kalsiyum değerleri düşük olursa iyi olur. kediniz tombulsa mamanın kalorisine dikkat etmelisiniz. suzionline intagram sayfasından sondan 5nci mi ne paylaşımında içeriği iyiden kötüye mama sıralaması vardı isterseniz gözatın