Somon Yağı? Almalı Mıyım?

huqi

Merhaba, sokaktaki kedilerim için yaş mama sipariş edicem. Sizce somon yağı da almalı mıyım? İyi gelir mi? Vet's plus mı viyo mu almalıyım.
Vet's plus kullananlar memnun kaldınız mı?

12 CEVAP

duman_cat_world

Somon yağı daha iyi bir tercih olacaktır @huqi. Kuru mamalarına karıştırabilirsiniz. Yağ olduğundan kilo almaları sağlayacak ve vücutlarını sıcak tutacaktır🙏 Ayrıca bağışıklık güçlendiriciye nazaran daha ekonomik olur😊

Dkd

Genel olarak çok memnun kullanan kişiler. Burda çok fazla öneri görmüştüm kendim kullanmadım.

huqi

@Dkd teşekkürler

Palyaco

Somon yağı kilo almalarını sağlar kuru mama yasmama karistirabilirsiniz

huqi

Güncelllll

huqi

Upp

simbakedi

somon yagi yerine bagisiklik guclendirici almaniz daha iyi olur bence su an vets plus somon yagi ile ayni fiyata denk geliyorlar. sokaktakiler icin boyle yag yerine yas mama ya da bu sekilde bagisiklik destekleyecek takviyelerin daha yararli oldugunu dusunuyorum

huqi

@simbakedi bi kere gimcat'in biyotin macunu hediye gelmişti aldığım mamanın yanına benim de sarman kedim çok tüy döküyor, kullandığım süre de hiç etki etmedi tüy dökülmesi aynı şekilde devam etti. Kliniğe gittik sonradan kan tahlili falan yapıldı vetoSkin aldım 1 ayda bile çok iyi etki etti (tabii vetoskini bırakınca da tüyleri yine aynı şekilde dökülmeye devam etti) bu yüzden pet shoplarda satılan vitaminlerin çok etkisi olduğunu düşünmüyorum. Polivit şurup var ben de yaş mama aldığım zaman koyuyorum mamalarına. Siz kullandınız mı peki vet's plus ın bağışıklık güçlendiricisini etki ediyorsa tabii ki almak isterim, havalar çok soğudu hasta olmasın çocuklar

simbakedi

kullanmadım ama vetsplus markasına güveniyorum bu konuda. biofeline ile aynı içerikmiş zaten, aynı şekilde biofeline markasına da güveniyorum. ben vedavet kullanıyorum ancak fiyatı çok artmış sanırım o yüzden tekrar zor alınır ksadkasjd somon yağı çok gereksiz geliyor benim gözümde sokak kedilerine, en kötü üstüne 10tl daha ekleme imkanınız varsa naturon yaş mama almanız

huqi

Vedavet phytomins mi kullandınız kendi kediniz için en son ne zaman aldınız ve ne kadara aldınız? Kendi kedim içinde almak istiyorum çünkü mantarı var şu an🥺 yaş mama sipariş vericem şimdi zaten sokaktakiler için bir de bir kedi kısırlaştırıcam sokaktan belki de vet's plus vitamini alırım iyi gelir onun için

huqi

@duman_cat_world aslında ben de öyle düşünmüştüm sokaktakiler için. İnstagram da humuslu blog var bahçesindeki kediler için almıştı somon yağı, kışın iyi olur kilo alırlar diye. Tadını sevmiyorlarmış sanırım o da iyice yaş mamaya karıştırmıştı.

huqi

@palyaco teşekkürler