Köpeğimin Cinsini Bilmiyorum

köpeğimi yaklaşık 1 hafta önce sahiplendim fakat cinsini bilmiyorum bu konuyu çeşitli sitelerde araştırdım fakat soruma uygun yanıt bulamadım bide size sorayım dedim sizce köpeğim tarçının cinsi nedir?

10 CEVAP

Cotontzu_Siri

Fotoğraf nerede

Ah haklisin kusura bakma unuttum fakat nasil aticam

KedimVar

Yeni bir soru açın.

KedimVar

Ya da isterseniz petlerim bölümüne ekleyin oradan bakılıp cevap verilir.

teşekkür ederim bide öyle deniyim :)

Viomann

Fotograf yukleyin cevap verelim.

yeni bir soru hazırlıyorum bir sorun olduda kusura bakmayın

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/11487-kopegimin-cinsini-bilmiyorum-yardimci-olurmusunuz arkadaşlar yeni sorumu hazırladım cevapları burdan yazarsanız sevinirim teşekür ederim :)

Alpse

Hayatında ilk defamı köpek bakıyorsun?

Evet