Hangi Kum

martha

Bağlantı (Link) açıklamasını girin
Hangi kumu alayım

20 CEVAP

SelinTuksal

bentonit yazanların taneleri daha yuvarlak genelde.

martha

ben anlamadım kalın taneliler de bentonit değil mi

miasugok

Ben de sanicat marsilya kullanıyorum *******tan baya uygun fıyata alıyorum aklınızda bulunsun 2 tane 10 kg 35 lira falandı yanlış hatırlamıyorsam. Ben azaldıkça değiştiriyorum kumu. Bir aydır bitmedi hala bir değiştirmelik kumum var.

mustafaparlak

Valla size şöyle söyleyeyim biz ikisini de kullandık ama ikisinde de hem topaklanma kötüydü hem de çok koku vardı. Günlük temizlememe rağmen. Ever Clean öneririm ama pahalı bunlardan birini alacağım illa derseniz Marsilya sabunlu bir tık daha iyi. Hem koku açısından hem de topaklanma.

Merloli

ever clean öneririm.