Hangi Kum

martha

Bağlantı (Link) açıklamasını girin
Hangi kumu alayım

20 CEVAP

KedimVar

Sanicat Marsilya.

martha

silika kumlar zararlı mı

dollfacepersian

Evet silika kum zararlı, ben iki çeşidini de kullandım. Marsilya sabunlu güzel topaklanıyor,etrafa çok dağılmıyor fakat kokusu oldukça yoğun ve biraz kimyasal kokulu geldi bana
Vanilyalı portakallı ise topaklanma açısından sabunluya göre daha kotu, ve kokusu çok daha hoş,ferah geldi bana.
Bu konuda tercih size kalıyor,sabun kokusunu seviyorsanız Marsilya sabunluyu tercih edin bence

emirarda

Lindo Cat

GoldenOdin

Eczacıbaşı Pisi Pisi alın bence hem fiyatı da ekonomik

Viomann

Sanicat marsilya sabunlu.

SelinTuksal

bir saniye!!! ikisi de bentonint arkadaşlar!!! tavsiyem Sanicat marsilya sabunlu kalın taneli kum. bentonint kumları beğenmiyorum.

Cotontzu_Siri

Selincim dediğin kum da bentonit. Bentonit topaklanan kum oluyor.

Cotontzu_Siri

bentonit topaklanan malzemenin adı

Cotontzu_Siri

Evet zararlı. Bence ever clean alın, fiyatını hak ediyor.

SelinTuksal

evet sanicat masilya sabunlu

SelinTuksal

şu ilk yazdığım cevabı silermisiniz petlebi ekibi

SelinTuksal

ama bentonint daha kalın oluyor

SelinTuksal

benim aldığım kumun üstünde bunun gibi bentonint kum yazmıyor, bu sanicat kalın taneliden farklı yani.

SelinTuksal

tamam, olsun. içinde bentonit var ama daha kalın oluyor internetten de aralarındaki farka baktım.