Kedim Ameliyat Sonrası Yerinde Durmuyor

Hilalkoca

Merhaba bugün kedimi kısırlaştırdık ama ameliyat sonrası yerinde durmuyor zıplamaya çalışıyor ve sürekli yürüyor sersemlik hâlâ devam ediyor. Yürümesini engellemek için ne yapabilirim?

5 CEVAP

Pisipiisiicik

Alanını kısıtlamanın lazım etrafını çıkamayacağı şekilde kapatın veya kutusuna oturtabilirsiniz biraz yattıktan sonra yürümesi için mama için açarsınız vs. Hem çok yatmamalı hem çok hareketli olmamalı çünkü bende kısırlaştırdım bugün dördüncü gün daha bugün hareketlendi ki kedim için az bi hareket bu daha canlıdır normalde

Hilalkoca

Benim kedim yerinde durmuyor süreli yürüyor yere yıkılıyor zıplamaya çalışıyor veya yarasını ısırmaya çalışıyor kısıtlayamıyorum biraz fazla inatçı taşıma çantasına kapatsam psikolojisi iyice bozulur diye korkuyorum

Pisipiisiicik

Bu arada daha bugün kısırlaştırmışsınız benimkide anesteziden çıkarken ve biraz sonrasında daha az etkisindeyke çok zıplayıp oynadı veterimerimiz çıkartmadı kutusundan hatta kapağını kapattık şoku atlatsın diye

Pisipiisiicik

Bir sorun olmaz bence kapatsanız birde yarasını nasıl kapadı veteriner? Bizimki mesela ısırıp çekiştiriyo aradım sordum bişey olmaz isterse yıetmaya çalışsın dedi 😂 yine oynamasına izin vermiyorum gördüğüm zamanlar tabi sizinki nasıl kapatmış yarayı?

Hilalkoca

Bizimki erkek çorabı almamı söyledi Elizabeth yakalığı takmamı istemedi çoraptan korse yapmış kedime