Mama Tavsiyesi

BurcuKaya0

Kedimizin mamasını değiştirdık bir süre önce. Hill’s mamasını aldık onu kullanıyor ve seviyor ama gazının kokusunda büyük bir değişiklik var. Eskiye göre çok daha kötü kokuyor. Mamadan kaynaklı mı bu koku? Bilginiz varsa paylaşır mısınız?

3 CEVAP

edadnmzr

Bazı mamalar dışkıda da çok kötü koku yapar. Biz proplandan exclusiona geçtik çok memnunum. Kabızdı kedim, exclusionla düzeldi. Eskiye göre o kadar hafif kokuyor ki. Mama değiştirme gibi bir niyetiniz varsa exclusion denemenizi öneririm. İçeriği de çok kaliteli bir mama 😊

NorthNight

Hills hakkında benzer şikayetlere denk gelmiştim. Yoğun kokuşu dışkı, gaz gibi. Muhtemelen sizinde mama kaynaklı, bir süre mamaya iyice alışana kadar probiyotik desteği verin (kefir gibi) eğer sorun devam ediyorsa tekrar değiştirebilirsiniz mamasını.

edadnmzr

Evet mamadan kaynaklıdır