Veteriner Kliniginde Ve Hekimde Aranan Özellikler Nedir?

Benim1kedimvar

Kedimi yakin zamanda kisirlastiracagim veteriner klinigini ve hekimi neye gore secmeliyim?
Kayseri icin onerebileceginiz veteriner var mi ?

6 CEVAP

SelinTuksal

klinik donanımlı olmalıdır. bu veterinere gelen hayvan sahiplerinin yorumları olmulu olmalıdır. olumsuz yorumları da iyi değerlendirmelisiniz.

Cotontzu_Siri

Hayvanları sevmelidir. Para için çalışmamalıdır. Her duruma hazır olmalıdır. Tecrübeli olmalıdır. Donanımlı bir dükkanı olmalıdır. Ve en önemlisi; royal canin, hills, proplan satmamalıdır :D

miasugok

Benim şuan gittiğim veteriner hiç bir şey yazmıyor. Ne mama ne vitamin ne başka bi şey. Bu benim için çok büyük bi artı. Para gelsin de nerden gelirse gelsin mantığında değil demek oluyor bu benim gözümde.

miasugok

Satmıyor olacaktı:)

miasugok

Yazıyor kartta evet hatta ben romişi aldığım gün gittim mama kum falan almadım veterinerden alırız diye ama sorduğumda satmıyorum dedi bana etrafta da sattığına dair bi şey göremedim. Evet ya aynı veterinere gidiyoruz inşallah bir gün karşılaşırız :)

SelinTuksal

aynen, biz miasugok ile aynı veterinere gittiğimiz için :))) ama mama satmıyor mu o yani kartında yazıyor da.