Köpeğimin Karnında Beze

eren

Köpeğimin karın bölgesinde dokunurken bir şişlik fark etim dokunduğumda tepki vermiyor ama normal bir oluşum değil ne olabilir acaba?

4 CEVAP

Robin

Merhaba geçmiş olsun diyeim önce ancak veteriner kontrol etmeden bir şey demek doğru olmaz ancak bazı olasılıklar var tümörden tutunda 1-2 güne geçebilecek basit bir şişlik bile olabilir mutlaka kontrol ettirmeniz gerekir.

PetlebiAlisveris

O tip bir şey kedimizde çıkmıştı panikledik haliyle kedimiz de dokunduğumuz zaman tepki vermiyordu acısı yoktu yani ancak veterinere götürdüğümüzde ameliyat edilmesi gerektiği ortaya çıktı ve orada şişliğe sebep olan artık her neyse alındı. Bu konu aslında güzel bir konu çünkü köpeklerimizi ve kedilerimizi ara ara tüm vücutlarını bir anormallik var mı diye kontrol etmemiz gerekiyor bir anomallik durumunda yapılacak müdahale için geç kalınmamalı umarım sizin köpeğiniz için böyle durum söz konusu değildir ve basit bir şişliktir geçmiş olsun

eren

Teşekkürler yorumlarınız için ben de biraz panikledim açıkçası yarın ilk iş sabahtan götüreceğim kontrole

1453Fatih

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ