Kedim İcin Takip Cihazi

Htctm

Arkadaslar bir kac gun önce internetten Lapa Takip Cihazı siparisini verdim kedim kayboldugunda rahat bi sekilde bulabilmek icin fakat urunun ne tasmasi var nede telefona baglayabildim geri iade yaptim urunu. Bunu hic kullanan varmi yada onerebileceginiz takip cihazi var mi ?

4 CEVAP

yasement

Mikroçip takan veterinerler var onlar daha doğru bilgilendirirler

dollfacepersian

Mikro çip ile takip yapılmıyor. Sadece kaybolduğunda bulan kişi veterinere götürüp çipi olup olmadığını düşünüp tarayıp çıkan sonuçtan sizi bularlar.
Şuradan çok güzel ürünler bulabilirsiniz https://sevgilikopegim.com/2015/02/09/dunyada-yeni-trend-akilli-ve-futuristik-tasmalar/

Htctm

Verdigin linke baktim evet hepsi cok guzel ama bunlar turkiyede degil hani tl degil ve cok pahalilar :) turkiyede ve uygun fiyatta ariyorum. Tesekkur ederim

yasement

Kayboldugunda rahat bi sekilde bulabilmek icin yazilmis zaten :)