Kedim Yerde Çok Garip Hareketler Yapmaya Başladı

nazenininci

Her şey bir anda oldu yerde garip hareketler yapıyor, kendi etrafında dönerek kendini yalıyor ona dokununca sinirleniyor ve çok sınırlı gorunuyor. Hiçbir şey yokken yapmaya başladı. Boğazına da bir şey kaçmadı gördüm bir şey yemiyor zaten. Yerde sürünüyor şu an korkuyorum ne yapabilirik

3 CEVAP

izmirle

Yerlerde yuvarlanmaya başlayıp garip sesler çıkarmaya başladıysa kızgınlık dönemine girmiştir.

Pisipiisiicik

Sinirlenecrği bişey olmuştur belki kızmıştır 🤷🏼‍♀️

nazenininci

Şu an geçti bir anda ve daha önceki kızgınlık donemlerije benzemiyor