Dikişsiz Kısırlaştırma

e234567

burada estetik dikiş olmalı falan çok görünce veterinere estetik dikiş olacak değil mi dedim erkek olduğundan küçük bir bölge açılacakmış zaten kendisi kapanacak sadece yalamaması gerek şimdiye kadar sorun olmadı dedi, normal mi erkeklerde dikişsiz?

13 CEVAP

simbakedi

evet ben de dikişsiz yaptırdım hiç sorun olmadı yalayabilme lüksü de vardı ekstra yakalığa gerek kalmadı

gizemesersoy

evet aynı şekilde dili antiseptik olduğu için yalasın iyileştirir sadece iyi gözlemleyin ısırmasın dedi. biraz zorladı benimki ama o şekilde kısırlaştırma sonrası oluşan kabuğu attı kendisi yakalık falan takmadık. erkek kediler çok daha kolay oluyor şükür

e234567

çok teşekkür ederim @simbakedi

edadnmzr

ben d dikişsiz yaptırdım. Yalasa bir şey olmaz ama çok abartmasın yine de demişti veteriner. Hiçbir sorun olmadı :)

e234567

aa yalaması daha mı iyi o zaman?

gizemesersoy

bizim veteriner hiçbir sakıncası yok dedi erkek olduğu için sanırım. dediğim gibi sadece ısırmasın dedi :) kaşındığı için bazen dişledi benimki ama iyice gözlemleyip dikkatini dağıttım biraz bazen, baya yaladı hiç sorun yaşamadık buna rağmen

gizemesersoy

bilmiyorum o zamanlar eşimin görevi nedeniyle iskenderundaydık, küçük bir yer, kedim de yetişkindi sokaktan almıştık bir anda koku bırakmaya başlayınca araştıramadan hemen kısırlaştırdık :)

izmirle

Evet erkek kedilerde estetik dilişe gerek yok zaten kısa bir operasyon dişi kedilere nazaran daha kolay ponponlwr alınıyor sadece ufak bir kesiyle

izmirle

Halk arasındaki tabiri yazmadım :)

Oqrenerde06

Gaz anestezi yaptırdık bağışıklık kapsulu kullandık vitamin kullandık 1 günde toparladı kendisini gelince 2 3 saat sonra yemek yedi su içti ilk eve geldiğinde yaladi 10 saniye birdaha dokunmadı oraya 5 gün oldu kisirlaşali şuan yarası bile yok . ;) Ve gaz anestezi den çok memnun kaldık 10 dakika sürdü işlem uyanık bir şekilde aldik

e234567

çok teşekkür ederim, siz katı anestezi ile mi olmuştunuz?

e234567

bdndndnfmdnfndndnwbs ponponlar. teşekkür ederim çok herkese

e234567

geldikten sonra balık yağı vermem doğru olur mu? maalesef gaz anestezi güzel ama karşılayamıyorum :(