Sadece Aynı Durumu Yaşayan Birileri Yorum Yazarsa Sevinirim ?

Miril

Erkek kedisi olup geceleri dışarı çıkmak için sürekli miyavlayan ve uyutmayan daha sonra kısırlaştıran birileri var mı ? Geçti mi bu durumu nasıl oldu bahsederse sevinirim.

20 CEVAP

Miril

Birde eğer geçmezse baskilayici hormon kullanıyoruz dedi veteriner bana bunlar zararlı şeyler değil mi ya hayvana ?

Miril

Yazdığım şeyi düzgün okuyarak yorum yaparsanız sevinirim. Aynı şeyleri yaşayacaksa dedim zaten kendi rahatımdan bahsetmedim aynı şekilde miyavlaması acı acı ona rahatsızlık vermeyecek mi sadece ben mi rahatsız olacağım bu durumdan yapmayın lütfen..

Miril

Ayrıca hanimefendi kısır ve hâlâ dışarı çıkmak istiyor diyor bu önemli bir konu kime sorsam geçer diyor ama bizim durumumuzu yaşamamış bile çoğu ben kendim zaten kedimi dışarda gezdiren biriyim ama bu durumu yaşayan birine sormak istedim ve böyle acı çeker gibi miyavlaması beni üzüyor elimden bir şey gelmiyor ilgileniyorum geçmiyor bir çare arıyorum neden hemen hüküm veriyorsunuz insanlara !!!

Miril

Bilmiyor ve öğrenmek istiyorum daha önce hiç kedilerimi kısırlaştırmadım ilk defa başıma böyle bir şey geliyor araştırma yapıyorum daha fazla bilgi edinmek adına özellikle belirttim başta yaşayanlar yazsın diye bu yüzden

Kopek_sever

Yaşamaya gerek yok:) kısırlaştırmanız gerek madem bilincindesiniz