Lütfen Cevap Verir Misiniz??

ebruafsr

Kedim 2 gün önce dolaba çıkmaya çalışırken düştü ve bir kemiği elime geldi. Veteriner sternum kemiği yerinden oynamış dedi ve yapacak bir şey yokmuş. Daha düzelmeyeceğini aşılacağını söyledi. Hayatına normal şekilde devam edecekmiş. İçim hiç rahat etmiyor bazen hareket ederken acı çekiyor. Böyle bir durum yaşayan varsa ya da yoksa da yardımcı olursanız çok sevinirim

3 CEVAP

Aliye87

Merhabalar,
Tek bir veterinerin görüşüyle hareket etmeyin. Bu durumu başka veterinerlerle de bir görüşün mutlaka. Çok çok geçmiş olsun. İnşallah bir çaresi vardır 🙏

Mia2021

Çok geçmiş olsun 😔 Aliye arkadasimizin dediği gibi tek bir veteriner de kalmayın . Allah'tan ümidinizi kesmeyin düzelir üzülmeyin

cerronitta

tek veteriner hekim görüşü almak her zaman doğru bi sey degildir. hekimlerinize de tedavi olamiyosa bile fizik tedavi yontemlerini sorabilirsiniz ilac veya operasyon tedavisi olmasa bile belki evde yaptiracaginiz hareketler sizi de onu da rahatlatabilir.