Kedi Maması Değişimi

BurcuKaya0

1 ay önce Hill’s yavru mamasına geçmiştik ama gaz kokusunda eskiye göre kötü bir koku oluştu. Tekrar değiştirmeyi düşünüyorum da ne zaman değiştirmeliyim? Sık sık mama değişikliği yapmak istemiyorum. Şimdi yavaş yavaş değiştirebilir miyim?

2 CEVAP

Aliye87

Merhabalar, böyle bir durum varsa yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir. Geciktirmeden kademeli olarak yeni ve kedinize yarayacak bir mamaya geçiş yapmalısınız.

Yeni geçiceğiniz mama ile eski mamayı karıştırıp vermelisiniz ve sonrada kedi alışınca sadece Yeni geçiceğiniz mamayı vermelisiniz normalde fakat kedinizde kötü koku veya her hangi bir sorun varsa o mamayı bir daha kullanmamanızı öneririm💗