Dualarınızı Bekliyoruz

e234567

veterinere gidiyorum şimdi erkek kedimi kısırlaştırmak için lütfen dua edin pozitif enerjiler gönderin 💗

5 CEVAP

hannnngggg

şimdiden geçmiş olsun 💐 sağlıklı mutlu beraber uzun ömürlü bir yaşam dilerim 🙏🏻

Aliye87

Çok çok geçmiş olsun:)
Her şey çok güzel olacak inşallah 🧡🐾

izmirle

Geçmiş olsun inşallah sağ salim şunu bilin her şey çok ama çok güzel olacak.

Mia2021

Korkmayın erkek kedi kisirlastirma işlemi çok basit bir işlem sadece testisleri alınıyor dişi kediler gibi açık ameliyat olmuyor 😊

e234567

teşekkür ederim mia onu öğrenince rahatladım ama tahlil falan yaptırmadığımdan endişelerim vardı ama dünden beri meditasyon yapıyorum şu an daha rahatım