Yavru Kedi Mama Önerisi

Yarennnn876

Arkadaşlar kedime düzgün bi mama almak istiyorum Royal can ,hills,proplanden hangisi

3 CEVAP

e234567

rc burada hiç önerilmiyor hills'e de rastalamadım ama balıklısının içinde tavuk var. pro plan kullanan çok gördüm bu arada ama ben yavru iken felicia mystic ve obivan selection kullandım memnundum üçünden de

izmirle

İkiside değil kedinizin tercihine göre tahılsız veya az tahıllı mamaları tercih edebilirsiniz fakat önderliğimiz tahılsız mamalardan yana olsun

Gastronom

Royal canin kitten