Sıkıntı Olur Mu Acil

Besteyzc

Kedimin maması bitti internetten alıyordum yeni sipariş verdim ama gelmesi 3 günü bulur elimde mama olmadığı için mecburen idarelik friskies mama aldım 3 4 gün maması gelene kadar yese bir sıkıntı olur mu acaba

4 CEVAP

izmirle

Hangi mamayı yiyordu kediniz sıkıntı olacağını düşünmüyorum

beyzathemoc1

Eğer kusma ishal vs olmazsa kısa süreliğine bir şey olmaz ama yeni mamaya geçerken kademeli geçin şu an mecbur direkt geçersiniz de kargo gelince kademeli geçin benim de bazen kargom yetişmiyor yarım kilo açık mama alıyorum sıkıntı olmuyor

hannnngggg

mama geçişlerinde bir süre eski mama ile karıştırmanız gerekiyor yeni mamaya gecisi yavaş yapmanız lazım sindirimi bozulur ve ishal olur

Gastronom

Mama bitmesine yakın siparis verin ben öyle yapiyorum