Kedim Benden Nefret Ediyor

Aebrup

Sürekli beni dovuyo ciziyo ısırıyo artik yanimda bile uyumuyo oyun oynatmaya calisiyorum oyuncak ayısı ipi top bir sürü şey var ama tek derdi ben gibiyim hele uyucagimi anladığı an hepten deliriyo kendini asla sevdirmiyo evdeki her seyi yere atiyo ama oynamiyo da sonra attığı şeylerle su anda 6 aylık dişleri kaşıniyo desem bu zamanlar da olur mu psikolojisi bozulduysa napabilirim

18 CEVAP

Kısırlaştırın derim. Çok daha uysal bir kedi olacaktır.

Aebrup

Suan cok uysal tüm gün uyuyo eski haline döndü isirmiyo da ama daha kızgınlığa girmedi girmeden kisirlastirabilir miyim ki suan 6 aylık

betulaltundal

Kilosu uygunsa altı ay ideal diye biliyorum ama bazı hekimler bir yaşına girmesini öneriyor. Bence yaptırabilirsiniz