Süt Tozu Ve Yaş Mamayı Karıştırmak

dogakaradag

Merhaba sokaktaki annesiz yavru kedi için kedilere özel olan süt tozundan aldım, aynı zamanda yavru kedi yaş maması veriyorum. kediyi yakalayamadığım için sütü biberonla veremiyorum, süt tozunu yaş mamasına karıştırıp besleyiciliğini artırabilir miyim sizce? bir zararı olmaz diye düşündüm ama sormak istedim.

4 CEVAP

theyusra

verebilirsiniz hatta daha iyi olur :)

Lokumcukk

Bencede bir zararı olmaz ama henüz yemek yemeyi öğrenememiş olabilir Siz şırıngayla ağzına sıkmaya çalışın yakalarsanız

Lokumcukk

Bencede bir zararı olmaz ama henüz yemek yemeyi öğrenememiş olabilir Siz şırıngayla ağzına sıkmaya çalışın yakalarsanız

dogakaradag

yok, yemek yiyebiliyor. 5 gündür yaş mama veriyorum yiyip kaçıyor hemen. zaten yakalayamıyorum kediyi o yüzden şırınga ya da biberon imkansız :( dışarısı çok tehlikeli ama yakalayamıyorum, içimde hep korku var bu yüzden.