Sorular ?

akitalove

Veterinere gidicem bi kaç güne eğer önemli ve mantikli sorulariniz var sa yazarmisiniz blog icinde de yer alicak soru cevaplar simdiden yardimci olucak herkese tesekkurler :)

17 CEVAP

akitalove

Sormucam :D ama sey sorcam sorcamki acaba bu mamaların firmasinda calistiginiz icin mi bu mamaları öneriyorsunuz onlardan kat kat daha iyi mamalar oldugu söyleniyor. 2. Sorumda bu mamalar kedi kopeklerde ne gibi seylere yarar sagliyo diye sorcam. Sorularimi gelistircem merak etmeyin :D

Cotontzu_Siri

Diycek ki: Yok çok iyi o yüzden öneriyom. Yaşasın royal canin, yaşasın proplan. :D

akitalove

Olsun ben zaten onun oyle bisey iddia ettigini yazicam bunlar gercek bisey diye yayinlamicam :) gerceklik payini biz blogdakiler arastiririz zaten derin derin yanlis olanlarida kaydederiz

Miril

Erkek kedi kızgınlık dönemi ve yapılması gerekenler nelerdir , kısırlaştırma tam olarak ne zaman yapılmalıdır , kısırlaştırma sonrası miyavlama ve dışarı çıkma isteği devam eder mi ederse ne yapmalıyız ?

Miril

Ha birde uzun oldu ama her miyavlama dışarı çıkma isteği kızgınlıktan midir ?

Cotontzu_Siri

Güncel*

Findikzeynep

-Hangi mamayı önerirsiniz?
-Tırnak kesimi vs vs.

Ozzge

4 aylık köpeğin dışkısını yeme sorunu vücutta birsey eksikliğinin göstergesi olabilir mi? Nasıl önüne geçilebilir? (Saksılardan toprak da yiyor )

akitalove

Güncel*
Not: hepsini tek tek kaydediyorum not defterime :)

Cotontzu_Siri

Mamayı sakın sorma vete sakın :D

akitalove

Resmen agzim acikta kaldi ezgicim :D bakalim ne dicek sonra da burada paylasicam ifsalik bisey cikar belki :D

Cotontzu_Siri

Bahsettiğimiz kişi veteriner. Doğruyu söyleyebileceğini düşünmüyorum. :D

Cotontzu_Siri

Sor zaten. Dalga geçiyorum. Rc kullanmak günah bence :D

Ozzge

#akitalove Taşköprüdeki vete soracaksin sanırım :D Farklı vet bilgisi merak ettiğim için sormuştum da ben

akitalove

Ilerde zaten kendi gittigim vetden başkasina sorucam PetAdress veteriner ve çapanin orda bi tane daha var oraya :)