Bu Aşı Sahte Mi?

Gunesyildirimm

Bugün 2. Karma aşıyı olduk. Aşıyı yapmadan önce inceleyebilir miyim dedim aldım seri numarası 4 ile başlıyordu kapağı da tam yeşil değildi gri yeşildi fotoğrafını ekliyorum zaten. Sizin aşınız da böyle mi gözüküyordu? Biri kapağı yeşilse sahte orijinal aşıların kapağı gri demişti bunun kapağı hem gri hem yeşil?

3 CEVAP

gece18

Hayır sahte değil. Bizimkide böyleydi. Seri no 4 ile baslıyor yazılarda hata yok. Gerçek açı yan etkilerini gösterir. Maalesef benim kücükte virüs varmıs. Aşıyı olunca bağısıklığı savaşmaya basladı. 3 gündür serumla besleniyor diğer günlere göre iyi. Sahte açı pek yan etki göstermiyor diye biliyorum.

gece18

Rica ederim ne demek, hiç endişelenmeyin rahatlıkla olabilir aşısını yavrucak😻

Gunesyildirimm

Teşekkür ederim cevabınız için. Çok geçmiş olsun bir an önce iyi olur umarım❤