Kedim Ve Yemek Yeme Sekli

MunevverOzturk

Kedim son zamanlarda yemek yeme tarzını degistirdi kabin icindeki mamayi eliyle disina atıp yerden diyor neden bunu yapıyor sizce ?

8 CEVAP

Benim kedim çok sevmediği mamalarda yapıyor bunu oyun oynayarak eğlenceli hale getirmeye çalışıyor sanırım. Yinede tam bilemeyiz kedidir ne yapsa yeridir sadece canı öyle istemiş de olabilir 😄

Kapta yerken tükmükleri mamaya bulaşıp diğer mamalar ıslanınca hiç sevmiyorlar öyle yemeyi. Ben bazı kedilerime direk yere saçarak yedirtiyorum. Öyle seviyor sizinki de bence. 2 kedimde kaptan yeme sorun olmuyor ama diğer 3 kedim kaptan yemiyor nemleniyor diye.

theyusra

bıyıkları kaseye değiyorsa rahatsız oluyordur.

Palyaco

Mama kabı büyük çaplı ve cok derin olmayan mama kapılarını kullanın birde hergun mama kabini yıkayın uzun süre kapta kalıyorsa mamanin yağı kapa bulaşınca acısı oluyor ve kaptan yemek istemiyorlar

Jiyansutlac

Benim kedim de yatarak yemeğini yiyor ve benim yatağımın üzerine de yemek kasesine gömülüyor başka türlü asla yemiyor mırıl mırıl severek yiyor çok şımartmışsın diyorlar 😊

MunevverOzturk

Aa daha neler öğreneceğim teşekkürler

CapKek

son 1 haftadır bizdede mama kabından yememe sorunu var, a4 kağıdına döküyorum mamayı ordan yiyor. cam,seramik, plastik, metal tüm kapları denedım ama nedense ısrarla yerden yemek istiyor

Gimlihanim

Mama kabı darsa ve bıyıkları kaba temas ediyorsa, rahatsız olmuştur bu durumdan o yüzden atıyor olabilir yere. Mamayı da sevmemiş olabilir.