Kedim Beyaz Beyaz Kustu

suzandilan

Kedimin mamasi bittigi icin idareten yogurt veriyordum yaklaşık iki gundur ve bugun icine biraz islatip ekmek dogradik gece uyandigimda beyaz beyaz kustugunu gordum asilarini henuz yaptiramadim ne yapmami onerirsiniz yarin ilk isim veteriner ama oooof 1,5 ayini yeni doldurdu

4 CEVAP

canakavi

kediye ekmek vermek pek doğru degil ki daha iç organları gelişimini tamamlamadığı için ekmegi sindirememiştir hal ve hareketlerine bak su içiyor yemek hala yiyorsa hareketliyse problem yok demektir. yinede vet. e göstermeni tavsiye ederim. Acilen yavru kedi maması almalısın

suzandilan

Teşekkür ederiiim zaten pro plan kitten kullanıyoduk yeni bitti yarın elimize ulaşacak mama şuan çılgınlar gibi oynuyor oğluşum

SelinTuksal

HAYIR! pro plan kullanmayın! hem içeriği berbat, hem de firmasının yaptıkları!

SelinTuksal

bunun yerine, aplaws, orijen, acana, go!, nd, vesayre bir sürü 'kaliteli' mama var.