Reflex Mama

Nightcat

Mystic mamadan reflexe geçtim kesim mamasından soğuduğu için farklı tat denemesini istedim sadece ev yemeğinden kurtulup mamaya alışması için, önceki sorumu okursanız anlarsınız, reflexi uzun süre kullanmak planında yok ama var mıdır kullanan

3 CEVAP

Nightcat

Reflexin çok çok iyi bir mama olmadığını biliyorum sadece 1-2 günlüğüne ondan yedirip sonra kendi mamasına döndürürüm diye düşündüm. Yine de yorumlarınızı merak ettim

Lils

Uzun süre kullanmak için çok kötü aroma ve tuz içeriyor. Ben ilk sahiplendiğimde 1 ay kullanmıştım ağız kokusu vardı ama o sırada diş değiştirme dönemindeydi. Onunla da alakalı olabilir. Mystic, prochoice, felicia, bonacibo, vancat arasında dönüşüm yapabilirsiniz o fiyatlarda

cerronitta

reflex 2. sınıf kalitede mama olarak geçer icerisindeki tuz miktari biraz fazla oldugundan uzun sureli kullanimda hastalik olusmasi muhtemeldir.