Kargo Ücreti Almayan Siteler

reinefee17

Kredi kartı kullanmıyorum petlebi hem kapıda ödeme ücreti hemde kargo ücreti alıyor kargo ücretinin alınmadığı kaliteli bir site biliyor musunuz malum artık sahte mamalar vs satılıyor

9 CEVAP

simbakedi

a mazonda prime uyeligi mantikli bence. her ay 10 tl falan aliyor. ama ben 4-5 kere sipris veriyorum ayda zaten. 40 tl odeyecegim yerde 10tl oduyorum toplu kargo parasi gibi geliyor. ayrica prime video uyeligi de ekstra fayda sagliyor. benim gozumde a mazon prime en guzeli

beyzathemoc1

İninal kart ya da başka online alışveriş kartı çıkartabilirsiniz çok ucuza reşit olmak gerekmiyor her site belli bi sınıra kadar kargo ücreti alır ********da sınır 50tl olması lazım en düşük orası herhalde

beyzathemoc1

Tren dy ol

Kargo ücreti almayan siteler emin olun 200'e satacaksa 225 yazıyor yine kargo parasını çıkarıyor. Bir şey değişmiyor.

reinefee17

O zaman en iyisi buradan almam sadeve kapıda ödeme yapabileceğim şekilde alışveriş yaparım

reinefee17

İninale kartım var ama onun içinde aylık kart ücreti para yatırma ücreti ödemeliyim şimdi buradan alışveriş yapıyorum

Gofrettiin

B i r m a m a devamlı mama aldığım yerdir. Çanakkale de bir veterinerin sitesi. Çok memnunum fiyatlar aşırı uygun.

e234567

papara çıkar ininaldan daha iyi ücreti de yok

D-O

Ben havale yaparak pet z s hop sitesinden aliyorum. İstanbul icinde belli bolgelere gun icinde kendi kuryeleri ile ulastiriyorlar ve kargo ucreti yok. Tabi minimum tl var midir bilemiyorum ama mama aldigimda yeterli oluyordu